informacje

O tym warto wiedzieć

Informacje o aktualnych ofertach pracy

Informacje o aktualnych ofertach pracy można również uzyskać w Dziale Personalnym 

Dział Personalny:
tel.: 62 768 00 52
email: rekrutacja@kla.com.pl

Right arrow
Linie 3A, 3B, 3C, 3D, 9: Od dnia 17 sierpnia br. koniec objazdu ul. Częstochowskiej

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że w związku z zakończeniem przebudowy ulicy Częstochowskiej od dnia 17 sierpnia br. (środa) autobusy linii nr: – 3A, 3B, 3C, 3D – na odcinku od Ronda Ptolemeusza do skrzyżowania z ulicą Budowlanych kursować będą ulicą Częstochowską; – 9 – kursować będą przez ulicę Kordeckiego.

Right arrow
Linie 11, 12, 12K, 15, 18, 19: Od dnia 16 sierpnia br. do odwołania autobusy będą kursować zmienioną trasą

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Legionów i Ułańskiej od dnia 16 sierpnia br. (wtorek) do odwołania autobusy linii nr: 11, 12, 12K, 15, 18, 19 kursować będą: w kierunku centrum od przystanku Górnośląska Kaliniec 06 ulicami: Górnośląską, Śródmiejską, Aleją Wolności, Sukienniczą, Kolegialną, Plac Św. […]

Right arrow
Od dnia 5 sierpnia br. przywrócone funkcjonowanie  przystanku Częstochowska Kubusia Puchatka 12

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że od dnia5 sierpnia br. (piątek) przywrócone zostanie funkcjonowanie  przystanku Częstochowska Kubusia Puchatka 12.

Right arrow
IV Kaliski Półmaraton Nocny „Bursztynowa Hellena” : zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że ze względu na organizację IV Kaliskiego Półmaratonu Nocnego „Bursztynowa Hellena” w dniu 30 lipca br. od godz. 21:00 do godz 01:30 w dniu 31 lipca br. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej na poniższych liniach: autobusy linii nr: 1A, 10 kursowały będą: w kierunku osiedla Dobrzec […]

Right arrow
Linia 1B: Od dnia 28.07.2022r. przywrócona zostaje stała trasa, sprzed wprowadzenia objazdu

             Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Kalisza informuje, że ze względu na uporządkowanie terenu pętli autobusowej przy przystanku Tłokinia Wielka 01 od 28 lipca br.  (czwartek) przywrócona zostaje stała trasa, sprzed wprowadzenia objazdu, dla autobusów linii nr 1B.

Right arrow

kontakt

Masz jakieś pytania?

    • Napisz do nas wiadomość

      Nie wiesz jaki temat wiadomości wybrać? Kliknij tutaj

    • Skip to content