Zmiany w kursowaniu autobusów na liniach 5, 6 i M od dnia 5 lipca br.

Zmiany w kursowaniu autobusów na liniach 5, 6 i M od dnia 5 lipca br.

 

Informujemy, że od dnia 5 lipca br. (poniedziałek) do odwołania, planowane jest przez Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu rozpoczęcie prac związanych z przebudową ulic Toruńskiej i Puckiej. Realizacja robót drogowych będzie podzielona na etapy.

W pierwszym etapie robót jezdnia zostanie zwężona i wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu (od strony ulicy Warszawskiej w kierunku ulicy Skarszewskiej).

W związku z powyższym autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą zmienionymi trasami:

  • linii nr 5 i M w kierunku centrum od przystanku Pucka Szpital 01 ulicami: Skarszewską, Stawiszyńską, Plac Kilińskiego, Babina …;
  • linii nr 6 w kierunku centrum od przystanku Skarszewska Gdyńska 02, z pominięciem ulic: Puckiej, Toruńskiej i Warszawskiej, ulicami: Skarszewską, Stawiszyńską, Plac Kilińskiego, Babina …

W czasie trwania pierwszego etapu robót nieczynne będą przystanki: Pucka Szpital 02 i Toruńska Gdańska 02. Przystankiem początkowym i końcowym dla autobusów linii nr 5 i M będzie przystanek  Pucka Szpital 01.

Dla autobusów linii nr 6 jadących od Alei Generała Władysława Sikorskiego w kierunku centrum wyznaczony zostanie przystanek tymczasowy, po prawej stronie na ulicy Skarszewskiej, za skrzyżowaniem ulic Puckiej i Skarszewskiej.


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content