Mikołajkowa Dycha – Utrudnienia w dniu 7 grudnia br.

Mikołajkowa Dycha – Utrudnienia w dniu 7 grudnia br.

Informujemy, że z uwagi na organizację biegu „Mikołajkowa Dycha” w dniu 7 grudnia br. (sobota) od godz. 09:00 do godz. 14:00 nastąpi całkowite lub częściowe wyłączenie z ruchu drogowego ulic: Tatrzańskiej, Karpackiej, Spółdzielczej i Torowej. W związku z powyższym autobusy linii nr 16 kursowały będą zmienioną trasą przez ulicę Szlak Bursztynowy.

W czasie trwania objazdu nieczynne będą przystanki: Grunwaldzka Torowa 01 i 02, Grunwaldzka Karpacka 03 i 04, Tatrzańska Karpacka 01 i 02, Tatrzańska Głogowska 03, Spółdzielcza 01.

Najbliższe przystanki dla autobusów linii 16 znajdować się będą na ulicach Obozowej (Obozowa Przychodnia 01 i 02) i Szlak Bursztynowy (Szlak Bursztynowy Konopnickiej 09 i 10).

Ponieważ zmiany w organizacji ruchu mogą powodować zakłócenia w punktualności kursowania autobusów na wymienionych liniach, za powstałe z powyższego utrudnienia wszystkich pasażerów serdecznie przepraszamy.

Wszelkie informacje dotyczące rozkładu jazdy dostępne są w Punkcie Obsługi Klienta KLA na ulicy Podmiejskiej 2A, pod numerem telefon 62 768 00 91


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content