VI Ostrowski Ice Mat Półmaraton – Utrudnienia w kursowaniu linii 19E

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że w związku z VI Ostrowskim Ice Mat Półmaratonem odbywającym się w dniu 24 marca br. autobusy linii 19E i M na terenie miasta Ostrowa Wlkp. w godzinach od 12:45 do 16:00 kursowały będą zmienionymi trasami:

Kursy linii 19E z przystanku Kalisz, Majkowska Medix o godz. 12:01 i 14:41 oraz linii M z przystanku Kalisz, Toruńska Pucka o godz. 13:21 od przystanku Ostrów, Kaliska Spomasz pojadą ulicami: Limanowskiego, Al. Słowackiego, Konopnickiej, Plac 23 Stycznia, Partyzancka, Sienkiewicza, Wojska Polskiego do przystanku Ostrów, Dworzec Autobusowy łącznik dla linii 19E oraz do przystanku Ostrów, Centrum Przesiadkowe dla linii M.

Dla powyższych kursów nie obowiązują przystanki Ostrów, Kompałły i Ostrów, Plac Bankowy. Obowiązuje dodatkowo przystanek Ostrów, Partyzancka.

Kursy z przystanku Ostrów, Centrum Przesiadkowe o godz. 13:25 linii 19E i 14:45 linii M od przystanku Ostrów Głogowska pojadą ulicami: Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Al. Słowackiego, Limanowskiego, Kaliską i dalej stałą trasą. Nie obowiązuje przystanek: Ostrów, Kompałły.