Wydział Spraw Obywatelskich informuje, że w związku z organizacją biegu ulicznego w dniu 20 marca br. autobusy linii 19E na terenie miasta Ostrowa Wlkp. w godzinach od 12:35 do 16:00 kursowały będą zmienionymi trasami.
Kursy linii 19E
z przystanku Kalisz, Majkowska Medix o godz. 12:01 i 14:41
od przystanku Ostrów, Kaliska Spomasz pojadą ulicami: Limanowskiego, Al. Słowackiego, Konopnickiej, Plac 23 Stycznia, Partyzancka, Sienkiewicza do Centrum Przesiadkowego.
Dla powyższych kursów nie obowiązują przystanki Ostrów, Kompałły i Ostrów, Plac Bankowy. Obowiązuje dodatkowo przystanek Ostrów, Partyzancka.
z przystanku Ostrów, Centrum Przesiadkowe o godz. 13:25 od przystanku Ostrów Głogowska pojadą ulicami: Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Al. Słowackiego, Limanowskiego, Kaliską i dalej stałą trasą. Nie obowiązuje przystanek: Ostrów, Kompałły.