Zmiana trasy linii nr 9 w dniu 19 września br.

Zmiana trasy linii nr 9 w dniu 19 września br.

Informujemy, że z uwagi na organizację Parady Policyjnej związanej z uroczystym otwarciem nowego obiektu jednostki Policji w ramach obchodów 100 – lecia Policji Państwowej, w dniu 19 września br. (czwartek) od godz. 10:00 do godz. 15:00 nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu kołowego ulicy Kordeckiego na odcinku od ulicy Częstochowskiej do ulicy Zielonej.

W związku z powyższym autobusy linii nr 9 kursowały będą zmienioną trasą przez ulicę Szlak Bursztynowy, z pominięciem ulic: Polnej, Augustyna Kordeckiego i Częstochowskiej.
W czasie trwania objazdu nieczynne będą przystanki: Kordeckiego 01 i 02, Polna Kordeckiego 03, Częstochowska Rypinek 05 (wyłącznie dla autobusów linii nr 9).

Autobusy zatrzymywać się będą na przystankach usytuowanych na trasie objazdu: Szlak Bursztynowy Poliklinika 05 i 06, Szlak Bursztynowy Nowy Świat 04, Szlak Bursztynowy Polna 07.

Ponieważ zmiany w organizacji ruchu mogą powodować zakłócenia w punktualności kursowania autobusów na wymienionych liniach, za powstałe z powyższego utrudnienia wszystkich pasażerów serdecznie przepraszamy.


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content