Wykaz tras linii

WYKAZ TRAS LINII 

Linia nr 1

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego / Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Fabryka – LEŚNA WINIARY PĘTLA – OS. WINIARY

Linia nr 1A

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego / Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Dróżnik – Hellena – OPATÓWEK

Linia nr 1B

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego / Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Tłokinia Kościelna – Rożdżały – TŁOKINIA WIELKA – Nowa Tłokinia – OPATÓWEK

Linia nr 2

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Złoty Róg – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – KAMPUS PWSZ

Linia nr 3A

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina -Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Pokrzywnicka – SZAŁE PĘTLA

Linia nr 3B

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina -Parczewskiego / Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Starożytna – Wolica Las – Borek – WOLICA SZPITAL – Wolica – CHEŁMCE

Linia nr 3C

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Bankowa – Nowy Świat – Częstochowska – Ks. Jolanty – Rzymska – ROMAŃSKA – SULISŁAWICE

Linia nr 3D

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina -Parczewskiego / Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Rzymska – ŻYDÓW – OS. DOBRZEC

Linia nr 5

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Stańczukowskiego – Korczak – Poznańska – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek/Parczewskiego – Pl. Jana Pawła II – Toruńska – PUCKA SZPITAL

Linia nr 6

ELEKTRYCZNA PRATT & WHITNEY – WSK – Częstochowska – Budowlanych – Polna -Legionów – Górnośląska – Podmiejska – Stańczukowskiego – Poznańska – Harcerska – Chopina – Nowy Rynek / Parczewskiego – Toruńska – Skarszewska – BORKOWSKA – DŁUGA PĘTLA – Warszawska – PÓLKO

Linia nr 7

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego / Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Trasa Bursztynowa – Spółdzielcza – Tatrzańska – Budowlanych – Częstochowska – Ks. Jolanty – Rzymska – ROMAŃSKA – SULISŁAWICE

Linia nr 8

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Al. Wojska Polskiego – Długosza – Złota – WAŁ BERNARDYŃSKI BAŻANCIA

Linia nr 9

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Dworzec PKP – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Kordeckiego – Trasa Bursztynowa – Łódzka – Winiary Fabryka – LEŚNA WINIARY PĘTLA – OS. WINIARY

Linia nr 10

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Harcerska – Poznańska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – Winiary Fabryka – Lubelska Winiary – OS. WINIARY (LINIA NOCNA)

Linia nr 11

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – Kołobrzeska – Połaniecka – Chocimska – Lubelska Winiary – OS. WINIARY

Linia nr 12

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Skłodowskiej Curie – Al. Wojska Polskiego – Podmiejska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – 3 Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – CMENTARZ KOMUNALNY

Linia nr 12K

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Skłodowskiej Curie – Al. Wojska Polskiego – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Nowy Rynek – Chopina – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – Kampus PWSZ – KOŚCIELNA WIEŚ

Linia nr 13

SKŁODOWSKIEJ CURIE – Armii Krajowej – Wyszyńskiego – Podmiejska – Górnośląska – Chopina – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Majkowska – Staffa – DŁUGA

Linia nr 15

SKALMIERZYCE – Szczypiorno – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Kilińskiego – Stawiszyńska – Żołnierska – Staffa/Szymanowskiego – DŁUGA PĘTLA / GODEBSKIEGO / Nowy Rynek – Majkowska – Długosza – Złota – WAŁ BERNARDYŃSKI BAŻANCIA

Linia nr 16

OBOZOWA PĘTLA – Metalowców – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Kresowa – Legionów – Nowy Świat – Chopina – Nowy Rynek – Długosza – Złota – WAŁ BERNARDYŃSKI BAŻANCIA

Linia nr 17

MAJKOWSKA MEDIX –  Chopina – Harcerska – Wojska Polskiego – Dobrzecka – Św. Michała – Biskupice – Trkusów – Droszew – KOTOWIECKO

Linia nr 18

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Al. Wojska Polskiego – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – Stawiszyńska – Tuwima – Staffa – DŁUGA PĘTLA

Linia nr 19

DOBRZEC – WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Al. Wojska Polskiego – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Stawiszyńska – Tuwima – GODEBSKIEGO

Linia nr 19E

KALISZ – MAJKOWSKA MEDIX – 3-go Maja – Parczewskiego/Nowy Rynek – Rogatka – Górnośląska – Al. Wojska Polskiego – Wrocławska – Szczypiorno – Skalmierzyce – Biskupice Ołoboczne – Fabianów – Czekanów – OSTRÓW WIELKOPOLSKI Centrum przesiadkowe / dworzec PKP

Linia nr  22

GODEBSKIEGO – Stawiszyńska – Staffa – Żeleńskiego – Tuwima – Żołnierska – Stawiszyńska – Babina – Wojska Polskiego – Dobrzecka – Mickiewicza – Serbinowska – Armii Krajowej – WYSZYŃSKIEGO – Wojska Polskiego – Parczewskiego – Stawiszyńska – Żołnierska – Tuwima – Żeromskiego – Morelowa – Stawiszyńska – GODEBSKIEGO


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com