Wykaz tras linii

Linia nr 1

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Fabryka – Winiary Osiedle – LEŚNA WINIARY PĘTLA

Linia nr 1A

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Dróżnik – Hellena – OPATÓWEK

Linia nr 1B

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Łódzka – Winiary Osiedle – Winiary – Zduny – Tłokinia Kościelna – Rożdżały – Tłokinia Wielka – Nowa Tłokinia – OPATÓWEK

Linia nr 2

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Złoty Róg – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Nowy Rynek – Szopena – Harcerska -Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – KAMPUS PWSZ

Linia nr 3A

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SZAŁE PĘTLA

Linia nr 3B

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – Starożytna – Wolica Las – Borek – Wolica Szpital – Wolica – CHEŁMCE

Linia nr 3C

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek – Bankowa – Nowy Świat – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SKR – Rzymska – SULISŁAWICE

Linia nr 3D

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena -Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Ks. Jolanty – Piwonice – SKR – Rzymska – Sulisławice – ŻYDÓW

Linia nr 5

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Stańczukowskiego – Korczak – Poznańska – Harcerska – Szopena – Nowy Rynek/Parczewskiego – Pl. Jana Pawła II – TORUŃSKA

Linia nr 6

ELEKTRYCZNA PRATT & WHITNEY – WSK – Częstochowska – Budowlanych – Polna -Legionów – Górnośląska – Podmiejska (Serbinowska) – Stańczukowskiego – Poznańska – Harcerska – Szopena – Nowy Rynek/Parczewskiego – Toruńska – Skarszewska/Kapłana – Warszawska – PÓLKO

Linia nr 7

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Częstochowska – Trasa Bursztynowa – Spółdzielcza – Tatrzańska – Budowlanych – Częstochowska – Ks. Jolanty – Rzymska – SULISŁAWICE

Linia nr 8

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Wojska Polskiego – Długosza – Złota -POLO/BAŻANCIA

Linia nr 9

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Dworzec PKP – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Trasa Bursztynowa – Łódzka – Winiary Fabryka – WINIARY OSIEDLE

Linia nr 10

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Harcerska – Poznańska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – WINIARY FABRYKA – Lubelska Winiary (LINIA NOCNA)

Linia nr 11

WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Łódzka – Kołobrzeska – Połaniecka – Będzińska – Lubelska – WINIARY OSIEDLE

Linia nr 12

WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Skłodowskiej Curie – F-ka Domów – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Św. Józefa – 3 Maja – Nowy Rynek – Szopena -Harcerska – Poznańska – CMENTARZ KOMUNALNY

Linia nr 12K

WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Skłodowskiej Curie – F-ka Domów – Podmiejska – Górnośląska – Legionów- Bankowa – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Nowy Rynek – Szopena – Harcerska – Poznańska – Nowy Szpital – Cmentarz Komunalny – Kampus PWSZ – KOŚCIELNA WIEŚ

Linia nr 13

SKŁODOWSKIEJ CURIE – Armii Krajowej – WYSZYŃSKIEGO – Podmiejska – Górnośląska – Szopena – Parczewskiego/Nowy Rynek – Pl. Jana Pawła II – 3 Maja – Majkowska – Staffa – DŁUGA

Linia nr 15

SKALMIERZYCE – Szczypiorno – Nosków – Wrocławska – Górnośląska- Legionów – Bankowa – Pl. Kilińskiego – Stawiszyńska -Żołnierska – Staffa/Szymanowskiego – DŁUGA PĘTLA/Nowy Rynek -Majkowska – Długosza – Polo – BAŻANCIA

Linia nr 16

OBOZOWA PĘTLA – (Metalowców) – Grunwaldzka – Tatrzańska – Spółdzielcza – Kresowa – Legionów – Nowy Świat – Szopena – Nowy Rynek – Długosza – Złota – BAŻANCIA

Linia nr 17

KOTOWIECKO – Droszew – Trkusów – Biskupice – Dobrzec – Dobrzecka – Wojska Polskiego – Harcerska – Szopena – NOWY RYNEK

Linia nr 18

WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Wrocławska – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Św. Józefa – Stawiszyńska – Tuwima – Staffa – DŁUGA PĘTLA

Linia nr 19

WYSZYŃSKIEGO – Armii Krajowej – Wojska Polskiego – Górnośląska – Legionów – Bankowa – Pl. Jana Pawła II – Stawiszyńska – Tuwima – GODEBSKIEGO

Linia nr 19E

OSTRÓW WLKP. – Czekanów – Fabianów – Biskupice – Skalmierzyce – Szczypiorno – Nosków – Wrocławska – Wojska Polskiego – Górnośląska – Rogatka – Parczewskiego/Nowy Rynek – 3-go Maja – MAJKOWSKA MEDIX

Linia nr  22

GODEBSKIEGO – Stawiszyńska – Staffa – Żeleńskiego – Tuwima – Żołnierska – Stawiszyńska – Babina – Wojska Polskiego – Dobrzecka – Mickiewicza – Serbinowska – Armii Krajowej – WYSZYŃSKIEGO – Wojska Polskiego – Parczewskiego – Stawiszyńska – Żołnierska – Tuwima – Żeromskiego – Morelowa – Stawiszyńska – GODEBSKIEGO


Punkt obsługi klienta

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek
od 7:00 do 15:30

obsługa Kaliskiej Karty Mieszkańca
(dodatkowo w poniedziałki do godz. 17.00)

Adres:

Kalisz, ul. Podmiejska 2A (Dworzec PKS)

Telefon kontaktowy: 

+48 62 768 00 91
+48 62 768 00 92