Objazdy dla linii nr 8 i 22 od 12 sierpnia 2019 r.

Objazdy dla linii nr 8 i 22 od 12 sierpnia 2019 r.

Informujemy, że w związku z robotami drogowymi na Alei Wojska Polskiego, od dnia 12 sierpnia br. wprowadzone zostaną objazdy dla linii nr 8 i 22.

  1. Na odcinku pomiędzy Rondem Westerplatte a ulicą Serbinowską

W czasie trwania robót nieczynny będzie przystanek Aleja Wojska Polskiego Serbinowska (w kierunku centrum).

W związku z powyższym autobusy linii 22 kursowały będą od Ronda Westerplatte zmienioną trasą, ulicami: Podmiejską, Górnośląską, Serbinowską i zatrzymywać się będą na przystankach na trasie objazdu: Podmiejska Rondo i Górnośląska Galeria Amber.

Przystanek tymczasowy dla autobusów linii nr 8 zlokalizowany zostanie na Alei Wojska Polskiego, za skrzyżowaniem z ul. Serbinowską na wysokości zjazdu do Galerii Kalinka.

  1. Na odcinku pomiędzy ulicą Majkowską a ulicą Stawiszyńską

W czasie trwania robót nieczynny będzie przystanek Aleja Wojska Polskiego Majkowska (w kierunku centrum).

W związku z powyższym autobusy linii nr 8 kursować będą w kierunku do ulicy Bażanciej od przystanku Aleja Wojska Polskiego Przybrzeżna ulicami: Piskorzewie, Długosza, Majkowską i dalej stałą trasą. W powrocie trasa autobusów zgodna z podstawowym przebiegiem linii.

Ponieważ zmiany w organizacji ruchu mogą powodować zakłócenia w punktualności kursowania autobusów na wymienionych liniach, za powstałe z powyższego utrudnienia wszystkich pasażerów serdecznie przepraszamy.


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content