Nowe metody płatności w aplikacji „zbiletem”

Nowe metody płatności w aplikacji „zbiletem”

Informujemy, że od października br. użytkownicy aplikacji zbiletem.pl otrzymali możliwość korzystania z nowych metod płatności za bilety. Teraz można zapłacić za przejazd także za pomocą funkcji Apple Pay,  Google Pay oraz Blik one click (czyli Blik bez przepisywania kodu). Dzięki temu nasi klienci korzystający z aplikacji zbiletem.pl mogą płacić za bilety jeszcze szybciej, wygodniej i bezpieczniej.

Aplikacja zbiletem.pl służy do zakupu biletów przez telefon i sprawia, że podróżowanie komunikacją miejską może być jeszcze wygodniejsze. Element płatności jest bardzo ważny, a dzięki nowym możliwościom użytkownicy aplikacji mogą płynnie płacić za bilety bez konieczności podawania numeru karty płatniczej. Zwolennicy płatności Blikiem zyskują możliwość szybkiego płacenia bez konieczności przepisywania sześciocyfrowego kodu.

Pasażerów, którzy dokonują opłaty za przejazd w tradycyjny sposób zachęcamy do skorzystania z możliwości zakupu biletów za pomocą telefonu komórkowego. Wystarczy pobrać darmową aplikację na swój smartfon z właściwego sklepu, zalogować się do niej i już można dokonać zakupu. W mobilnej ofercie można znaleźć pełną gamą biletów zarówno jednorazowych jak i okresowych. Zapraszamy.

 


PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Skip to content